ENGAGE PALĪDZĪBAS SADAĻA
Atlases aptaujas veidošana
Iepazīstieties ar atlases aptauju veidošanas labās prakses ieteikumiem.
1. Izstrādājiet skrīninga kritērijus
Iesakām, pirmkārt, izstrādāt atlases kritērijus, pēc kuriem izraudzīsieties dalībniekus, kas atbilst Jūsu projekta prasībām. Balstoties uz atlases kritērijiem, pievienojiet katram atlases kritērijam visatbilstošāko jautājuma veidu.

Rūpīgi pārdomājot un izstrādājot atlases kritērijus, izveidosiet veiksmīgu pamatu Jūsu iecerētajam projektam un nodrošināsiet pareizu, automātisku dalībnieku atlasīšanu.
Lasīt vairāk
2. Izveidojiet pārbaudes jautājumu iestatījumus
Kad atlases jautājumi ir pievienoti, izraugieties atbilstošus nosacījumus, kas veidos atlases pamatstruktūru.

Aptaujas jautājumu iestatījumu sadaļā "General" ievietojiet jautājuma identifikatorus ("Question name"), dalībniekiem redzamos tekstus un aprakstus. Tāpat sadaļā "Choice Options" pievienojiet arī atbilžu variantu identifikatorus ("Value") un dalībniekiem redzamos tekstus ("Text"), kā arī apmeklējiet sadaļas "Conditions", "Layout", "Data" un citas, lai pielāgotu aptaujas aizpildīšanas plūsmu.
Lasīt vairāk
3. Pievienojiet tekstu tulkojumus
Kad saturs un loģikas iestatjumi noslīpēti, ir īstais brīdis pievienot aptaujas tulkojumus.

Dodieties uz cilni "Translations" un manuāli tulkojiet savu aptauju vai izmantojiet funkcionalitāti "Export to CSV"/ "Import from CSV".

Iesakām tekstu tulkošanu atstāt aptaujas tulkošanu uz laiku, kad tās saturs jau nodefinēts, lai ietaupītu laiku un izvairītos no nebeidzamiem tulkojumu labojumiem gadījumā, ja tiek veiktas izmaiņas noklusējuma valodas tekstā.
Lasīt vairāk
4. Izveidojiet personalizētas atbildes atlases dalībniekiem
Pienācis laiks vienai no svarīgākajām atlases procedūras daļām – personalizētas dalībnieka atbildes izveidošanai. Šī Engage funkcionalitāte ļauj izveidot personalizētas atbildes atlases dalībniekiem. Izveidojiet tik informācijas blokus, cik nepieciešams, un ar nosacījumu palīdzību nodefinējiet, pie kādām atlases aptaujā sniegtām atbildēm katru bloku nepieciešams parādīt.

Atlases aptauju sadaļa "“Paldies” ziņa" ir vērtīgs rīks, lai pateiktos visiem atlases dalībniekiem par veltīto laiku, kā arī sniegtu projektam atbilstošajiem dalībniekiem instrukcijas par tālākajiem soļiem.
Lasīt vairāk
5. Izmēģiniet aptauju un veiciet nepieciešamās korekcijas
Kad aptaujas veidošana noslēgusies, iesakām izmēģināt izveidoto saturu un pārbaudīt, ko pieredzēs dalībnieki.

Dodieties uz cilni "Preview" aptaujas veidošanas skatā un izmēģiniet aizpildīt izveidoto aptauju, neatstājot aptaujas redaktoru. Pārbaudiet, vai ieviestie loģikas nosacījumi darbojas, kā iecerēts.

Nevilcinieties testēšanas fāzē iesaistīt arī kolēģus vai ģimenes locekļus, jo viņi noteikti pamanīs detaļas, kas Jūsu acīm varētu būt paslīdējušas garām, Tādā veidā varēsiet identificēt neskaidrības izveidotajā aptaujā un nepieciešamos uzlabojumus.

NB! Sadaļā "Preview" netiek rādīti personalizētās dalībnieku atbildes, tomēr tā ļauj pārbaudīt visu pārējo aptaujā izveidoto informāciju.
6. Izveidojiet nosacījumus starp atlases aktivitāti un tālāk paredzētajām projekta aktivitātēm
Pēdējais un vissvarīgākais atlases procedūras solis ir izveidot projekta aktivitāšu nosacījumus starp atlases aktivitāti un tālāk paredzētajām projekta aktivitātēm.

Dodieties uz projekta sadaļu "Nosacījumi", kas atrodama projekta lapā "Aktivitātes". Šādi varēsiet izveidot nosacījumus, lai atlases aptaujā atbilstošajiem dalībniekiem rādītu tālāk paredzētās aktivitātes, bet tiem dalībniekiem, kuri atlases aptaujā izrādījušies neatbilstoši, tālākās aktivitātes nerādītu.
Lasīt vairāk
Labprāt palīdzēsim, ja Jums radīsies jautājumi.

Sazinieties ar mums, rakstot uz support@longenesis.com.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu un uzlabotu Longenesis tīmekļa lapas funkcionalitāti, kā arī optimizētu jūsu pieredzi šajā lapā.
Lūdzu, iepazīstieties ar mūsu Privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam informāciju par mūsu tīmekļa lapas lietošanu. Turpinot lietot šo tīmekļa lapu, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai.